Komfort spánku závisí aj od matracov

Rozhodnúť sa pre ortopedický matrac so špeciálnymi zdravotnými účinkami je z hľadiska spánkovej hygieny správna voľba. Široký výber a ponuku nájdete na stránke postelne matrace, ktorá Vám predstavuje matrace taštičkové alebo pružinové v mnohých prevedeniach, cenových kategóriach a vždy vo vysokej kvalite použitých prírodných surovín.

zdravotný pružinový matrac

Súčasťou kvalitnej ponuky sú aj poťahy, rošty, chrániče, topery, vankúše a paplóny, ktoré dopĺňajú komplexnú ponuku zdravotných matracov. Ponuka je zameraná aj na aktuálne problémy populácie akými sú napríklad alergie, takže okrem požadovaného ortopedického efektu získate aj protialergické zdravotné matrace. V ponuke je mnoho prevedení zdravotných matracov, viaceré rozmery, či už jednotlivé matrace alebo manželské, rôzne výšky, výplne podľa požadovaného ortopedického efektu, päť stupňov tvrdosti a mnohé iné parametre.Ich využitie je rozsiahle, vďaka ich blahodarnému vplyvu na našu chrbticu, pohybový aparát a kostrové svalstvo majú uplatnenie nielen v domácnosti, ale aj v seniorských zariadeniach, v rehabilitačných pracoviskách alebo napríklad aj v hoteloch vyššej kategórie.

ortopedický matrac

Všetky ponúkané matrace sa vyznačujú kvalitou spracovania, ktorá im zabezpečí dlhú životnosť, kvalitou použitých prírodných surovín, či už sa jedná o neopakovateľnú švajčiarsku penu alebo prírodné suroviny typu gumokokos, kokosové vlákno alebo mimoriadne kvalitné pružiny. Možnosť vyskúšať si zvolený matrac je užitočná, túto možnosť máte pri kúpe v predajni, aj keď odborníci Vám vždy poradia so správnym výberom matraca. Jeho správnu tvrdosť, rozmer, ortopedický efekt je dôležité posudzovať podľa Vášho životného štýlu, polohy v spánku, aktuálnych zdravotných obmedzení alebo aj podľa váhy. Zverte svoje starosti do rúk profesionálom a užívajte si komfort zdravého spánku po ktorom sa budete cítiť svieži a plní energie.