Najrýchlejšie topánky sveta (muži)


Usain Bolt
Oficiálne je najrýchlejší muž na dvoch nohách, Usain Bolt je držiteľom svetového rekordu a olympijským šampiónom v 100m, 200m, takže jeho prezývka „Lightning Bolt“ je zaslúžená.
Znakom takéhoto rýchleho behu sú aj rýchle nohy, tak by potreboval niečo čo by ich schladilo a preto odporúčame poltopánky.

běh

Sebastian Vettel
Odolnosť, ostré reflexy a neohrabanosť sú len niektoré z atribútov, ktoré musia mať pretekáry Formule Jeden.
Majster sveta, Sebastian Vettel, má rôzne tituly a je najmladším svetovým šampiónom. A navštíviť všetky tie pretekárske dráhy na očarujúcich miestach, ako je Monako a Dubaj, bude potrebovať klasický pár elegantných topánok.

Tony Schumacher
Prejsť ¼ míle za štyri sekundy a dosiahnuť rýchlosť 320 míľ / h musí byť bolesť pre krk. Ale vedúci pretekár NHRA a sedemnásobný šampión Tony Schumacher nevidí nič týmto spôsobom.
Keď nie je pretekár, hovorí o pretekoch a dáva až 200 prejavov ročne – tak to bude mať šikovne ručne vyrábaný pár talianských topánok.

Felix Baumgartner
Pán Baumgartner je rakúsky parašutista a skokan a dostal sa do blízkosti lietania vzduchom ako kamikaze. Vyskočil z najvyšších budov na svete a dokonca z ruky sochy Krista Vykupiteľa v Riu; aj keď parašutismus z okraja zemskej atmosféri a dosahovanie rýchlosti 360 míľ / h je jedným z jeho pozoruhodnejších a najlepších výkonov.
Takže sa rozhodne vráti pevne s nohami na zem s robustným, ale pohodlným párom topánok značky Chelsea. Sú kvalitné a pre človeka, ktorý sa hral na supermana, potrebné.

sprint

Andy Green
Prvým človekom, ktorý prelomil zvukovú bariéru na zemi, bol lietadlový pilot RAF, Andy Green, ktorý uskutočnil túto parádu v 1997. Dosiahol maximálnu rýchlosť 763 mil / hod v americkej Black Rock Desert, aby sa stal držiteľom rýchlostných rekordov.
Teraz ako vojenský muž má dopyt po topánkach, preto navrhujeme pár čiernych čižiem.

3/5 - (3 votes)
CategoriesNezařazené