Pneumatiky Matador MP 47 Hectorra 3 205/55 R16 91V

Spojením najnovších technológií a moderného asymetrického designu vznikla letná pneumatika novej generácie, ktorú skrátka musíte vyskúšať. Prináša dokonalú ovládateľnosť na suchej i mokrej vozovke, lepší výkon a nižšiu hlučnosť. Model MP 47 Hectorra 3, určený pre osobné autá vyššej a luxusnej triedy, sa postará o nanajvýš bezpečnú a pohodlnú jazdu.

pneumatika

Pohodlná jazda
Vďaka optimalizovaným figúram dezénu a uzatvorenému vonkajšiemu ramenu plášťa sa výrazne znižuje hlučnosť pneumatiky. Vychutnajte si počas jazdy nepoznaný komfort.
Bezpečnosť na prvom mieste
Optimalizácie sa dočkali aj obvodové drážky. Ich rozšírením sa zvyšuje objemový prietok vody a zlepšuje jej odvádzanie, čo predstavuje nižšie riziko aquaplaningu a vyššiu bezpečnosť na mokrých cestách.
Jazda pod kontrolou
Bezpečnosť pri šoférovaní je na prvom mieste. Pneumatika disponuje tuhými a pevnými obvodovými pásmi, rebrami aj blokmi dezénu, ktoré zlepšujú prenos záberových a brzdných síl na povrchu vozovky. Vozidlo sa stáva dokonale ovládateľným a brzdná dráha sa výrazne skracuje.
Vysoká životnosť
V stope tejto pneumatiky od slovenského výrobcu je rovnomerne rozložený merný tlak, čím dochádza k výraznému zvýšeniu kilometrového výkonu. Táto vlastnosť zároveň eliminuje zbytočné opotrebovanie dezénu.

vozidlo

Indikátor opotrebenia
Pneumatika Matador MP 47 Hectorra 3 disponuje 3 mm vysokým letným indikátorom opotrebenia dezénu, ktorý vám v záujme zachovania bezpečnosti jazdy naznačí vhodný čas na výmenu za novú. Indikátor nájdete na niekoľkých miestach dezénu pozdĺž celého obvodu pneumatiky.
Praktická bočnica
Keď si lepšie prezriete bočnicu, objavíte na nej vyobrazené autíčko. Nejde však o žiadnu ozdobu ale praktickú funkciu. Na autíčku totiž možno vyznačiť pozíciu pneumatiky na vozidle, takže sezónne prezúvanie vášho auta bude zasa o čosi ľahšie.
Vyskúšajte tieto pneumatiky a viac sa už nemusíte obávať, pretože sú na suchej aj mokrej vozovke ochranným štítom počas vašej jazdy či už za prácou alebo  za dobrodružstvom. Je naozaj jedno kam sa vyberiete, podstatné bude, že vždy a všade dorazíte šťastne do cieľa a vy tak budete mať skvelý pocit na duši vďaka tomu, že ste svojmu autu dopriali tiež blaho v podobe vysokokvalitných pneumatík.