Senvdiče na tri spôsoby

Sendviče na 3 spôsoby

Patríte k milovníkom jedla, radi skúšate nové veci a nebojíte sa vyskúšať aj niečo netradičné ? Skúste rôzne sendviče, ktoré sú v 3 príchutiach.

Sendvič patrí medzi obľúbené pečivo hlavne pri príprave rôznych chlebíčkov, obložených mís či iných dobrôt. Tieto a iné dobroty pripravujeme väčšinou keď očakávame nejakú návštevu a chceme ich skvelo a chutne pohostiť. Na druhej strane, sendviče vyzerajú krásne aj ich vzhľadom a môžete ich rôzne ozdobiť. Bylinkami alebo zeleninou.

sandwich-2301387_960_720

Celý postup na prípravu nájdete na webovej stránke. Je tam vysvetlený postup ako pripraviť či už skvelý sendvič ale aj 3 rôzne nátierky.

  1. Vajíčkový sendvič
  2. Lososový sendvič
  3. Salámový sendvič

Recept je veľmi jednoduchý a rozdelený do 3 základných krokov. Najskôr si pripravíte cesto na sendvič alebo iný druh pečiva. Závisí to len na vás aký preferujete. Neskôr si necháte vykysnúť cesto, a medzi časom si pripravíte zvolenú nátierku.

Vajíčková nátierka: hlavnými ingredienciami sú vajíčka a karfiol. Podľa chuti pridáme soľ, korenie a sójovú omáčku.

Lososová– základom je údený alebo čerstvý losos a cottage.

Salámový sendvič

Ku všetkým nátierkam nájdete recept aj na vynikajúci proteínový chlieb alebo sendvič. Z tohto cesta dokážete vytvoriť akýkoľvek druh pečiva či už žemľu, sendvič, bagel a mnoho iných.

Sendviče sú veľmi zdravé. Pri ich príprave používame suroviny, ktoré obsahujú viac sacharidov, čiže sú vhodné aj pre ľudí ktorý dodržujú rôzne diéty či majú problémy s nadváhou. Nemusíte sa báť že by vám stúpla váha. Oproti klasickému kvásku, ktorý sa používa pri pečení chlebu, v tomto prípade sme zvolili proteínový chlieb. Hlavne ľudia, ktorý dodržiavajú diéty, si môžu pochutnať bez výčitiek na týchto skvelých sendvičoch.

roll-3963054__340

Sendviče na tri spôsoby https://www.prodietix.sk/sendvice-na-tri-zposoby sú veľmi obľúbené a chutné. Samozrejme si nátierku môžete vytvoriť podľa vlastnej chuti. Ak máte chuť iba na sendvič, taktiež môžete využiť recept ktorý je uvedený vyššie.

Ak vás tieto 3 druhy sendvičov zaujali, alebo sme vám poskytli nápad pre návštevu či typ na večeru, neváhajte a pripravte si ich aj vy z pohodlia vášho domova. Zaručene budete mať úspech.