Športové udalosti

Keď začínal internet, jeho hlavné využitie bolo používanie e-mailovej adresy a prečítanie si nejakých blogov, článkov a online časopisov. Dnes dennodenne navštevujeme sociálne siete, nakupujeme, platíme účty či sledujeme filmy a novinky. Kým kedysi to bolo možné len na neprenosných počítačoch, v dnešnej dobe máme všetko poruke vďaka našim smartfónom. Veľký boom dotykových plochých obrazoviek nastal len pred pár rokmi a mi mobily využívame skutočne na všetko. Preto väčšina z nás chce mať doma ten najlepší.

aplikace.jpg

Dobrý telefón znamená rýchle pracovanie, pri ktorom vám nezasekne, dnes je potrebný špičkový fotoaparát a hlavne dizajn. Veľký displej, tenké telo a dobré rozlíšenie farieb. Jedným za takých je značka Iphone, po ktorej bažia aj svetové celebrity. Najnovšia rada Iphone XS je všaj v kamenných obchodoch ťažko zohnateľná a ak túžiť vlastniť jeden kus, musíte zavítať na internetové stránky. Ceny na rôznych portáloch sa líšia aj v stovkách Eur za jeden typ, preto kde je najlepšie kupovať a čoho sa radšej vyvarovať?
 
Heureka                                  Pri kúpe väčšina využíva internetový portál Heureka.sk. Automaticky vám vyhľadá dostupný produkt v rôznych predajniach a zoradí podľa ceny. Výhodou je, že uvidíte aj hodnotenia od zákazníkov a recenzie na nákup. Na to však dajte pozor. Aj obchod označený ako overený zákazníkmi nemusí byť úplne korektné. Preto si vždy radšej preverte recenzie aj na iných nezávislých diskusiách. Na predaj mobilov sa zameriava veľké množstvo neznámych e-shopov, ktoré ponúkajú výhodnejšie ceny. V čom je teda háčik? Telefóny sú často dovážané zo zahraničia, no pri používaní to vôbec nespoznáte. Jediné riziko je, že nemáte záruku originality a neviete či váš mobil nebol už používaný. Problém u niektorých obchodníkov býva aj pri reklamácií, kedy sa s predajcom ťažko komunikuje.

banka.jpg
 
Overené predajne                   Ak chcete mať isto čo kupujete, vyhľadajte kvalitné elektro ako Nay, Okey či Planeo. Ceny sú vyššie, ale vy môžete rátať s dvojročnou zárukou a nemusíte sa obávať, že vašu reklamáciu nezoberú. Tiež takéto veľké, oficiálne predajne predávajú len nové, originálne kusy. Pri Iphonoch je však problém s dostupnosťou a na predajni ho budete hľadať zbytočne.    

4/5 - (1 vote)
CategoriesNezařazené