Starajú sa vám do prerábania?


Ak sa na niečo pozeráte inak s odstupom času, tak je to práve prerábanie bytu. Verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, asi je vám jasné, že keď máte dvadsať, zariaďujete si všetko inak, ako keď máte štyridsať. Asi je vám jasné, že ak sa odsťahujete od rodičov v tejto chvíli, budete potrebovať všetko meniť, ak zostanete v rovnakom byte či na rovnakom mieste. Nikto nemá rád, keď je všetko stále rovnaké. To je jasné ako facka. Podstatné je, že je len na vás, čo s tým urobíte. Nakoniec si môžete byť istý, že to bude to najlepšie rozhodnutie. Každá zmena vám prinesie niečo nové.

kování
 

  1. Skúste sa zamerať na to, čo sa vám páči.
  2. Urobte všetko preto, aby to bolo podľa vás.
  3. Nebojte sa ukázať, čo naozaj chcete.

 
Nikdy sa všetkým nezavďačíte. Ani keby ste sa neviem ako snažili, nakoniec sa vždy nájde minimálne jedna osoba, ktorá s vami nebude súhlasiť a kvôli ktorej sa vám niečo nebude páčiť. Je jasné, že v konečnom dôsledku sa to aj tak musí páčiť len vám. A aj keď vás možno zo začiatku trápi, že sa to alebo hento nepáči vašej mame alebo otcovi, predsa len s vami nebývajú. Nie je to potom jedno? Keď sa zaoberáte tým, že potrebujete kovanie na sklenené dvere, je to vždy len a len vaša vec, tak prečo majú ľudia potrebu to stále riešiť?

kování na dveře

Nebojte sa byť rozčúlený, máte na to právo. Ľudia chcú, aby bolo všetko podľa nich aj vtedy, keď sa ich to vôbec netýka. A myslite na to, že to sa deje naozaj veľmi často, aj keď by ste to možno nepovedali. Nebojte sa ukázať, že ste z toho rozladený. Možno im potom dôjde, že sa mali zaoberať tým, čo je podstatné pre nich a neklásť dôraz na váš domov. Musíte si však dupnúť, inak môžete na pohodu zabudnúť. Nenechajte sa ovplyvňovať tým, že sa budete zameriavať na ľudí, ktorí sú okolo vás. Všetko nakoniec aj tak záleží hlavne od toho, ako sa k tomu postavíte vy sami.

4.3/5 - (3 votes)