Taký normálny chlap

Azda každý normálny chlap chce mať najneskôr do tridsiatky manželku a aspoň 2 deti. Mať pekný veľký dom alebo byt, veľké rodinné auto a prácu v ktorej zarobí dostatok peňazí pre seba a svoju rodinu. Zrejme vám to znie ako klišé. Je to preto lebo to je klišé. Nikto či už ste chlap alebo žena vám nemá právo diktovať kedy a s kým máte byť šťastný. Je to len vaša osobná vec, čo vás robí šťastným. Ak už sa ale rozhodnete nájsť si partnera alebo partnerku, milé slečny, milé dámy, nemajte nám za zlé ale chlap je ten čo má chrániť rodinu ako aj vás samotné. No dôvera sa nedá zaplatiť, tú si treba zaslúžiť a určite ste už aj vy počuli o princípe 80/20. Ale čo to vlastne znamená, viete?

chlap
 
Chlapi, povedzme si na rovinu. Čo si prvé všimnete na žene. Prsia a zadok alebo úsmev a jej charakter. Čo si budeme klamať, jasné že ten zadok a prsia. A tu pramení hneď prvý problém. Typický chlap keď vidí pekné dievča sa chce hneď predviesť aký je milý, že on je „Alfa“. Ešte ho ani nepozná a buď je prehnane milý, alebo prehnane drzý. Budte samy sebou a nerobte zo seba idiota.
 
Čas, všetko chce čas. To ale neznamená že budete čakať mesiace na to kým ju pozvete von a poviete čo k nej cítite. Väčšina chlapov kým sa odváži stretnúť s slečnou nebezpečnou tak čaká. Čaká na lepšie počasie cez víkend, čaká kedy bude tráva viac zelená, no proste čaká. Až nakoniec sa dočká. Ale tak maximálne že mu predstaví nového priateľa. Ak si už spolu píšete a vzdialenosť nie je problém, stretnite sa. Ak sa bude dookola vyhovárať, prerušte kontakt. Ak jej na vás záleží ozve sa. Nakoniec, načo strácať čas s niekym kto na vás kašle.

romantik
 
Teraz si väčšina chlapov čo to číta povie OK, ale čo je to čo robí chlapa príťažlivým v očiach žien.
V prvom rade si treba uvedomiť že ženy si na chlapoch všímajú v prvom rade kým sú, a až potom ako vyzerajú. Už to ako vojdete do podniku o vás veľa vypovedá. Absolútne to neznamená že máte teraz pri každej návšteve baru vykopnúť dvere a zrevať kto je tu najväčší chlap. Je to o vašej sociálnej hodnote, či pôsobíte sebavedome, či dokážete rešpektovať ale aj viesť druhých zároveň, či ste primerane drzí. Napokon v neposlednej rade či máte vlastný názor a viete ho povedať keď je treba. A to je to čo oni vo vás vidia.