Vstavaná skriňa na mieru predstavuje skvelý úložný priestor a obrovskou výhodou je variabilita jednotlivých riešení

Pri vstavanej skrini na mieru totižto existuje absolútna voľnosť pri výbere toho finálneho riešenia a aj preto je tento druh nábytku tak vyhľadávaným pri zariaďovaní domácnosti, kancelárií a ostatných typoch komerčných priestorov. Úložný priestor vstavanej skrine na mieru si môže zákazník rozvrhnúť presne podľa vlastných predstáv a toho čo v nej bude uskladňovať. V hre sú viaceré typy úložného priestoru a najviac vyhľadávanými sú poličky s rôznym rozmerom a tyčky na vešanie oblečenia. Vstavana skrina na mieru aj s niekoľkými šuplíkmi však vie vyzerať skutočne štýlovo, a tak skúste pouvažovať aj nad tým, či by sa do vášho priestoru nehodilo práve takéto riešenie. Možností je skutočne veľa a vybrať si budete mať určite z čoho.

bílá kuchyně

Vstavaná skriňa na mieru je dokonalým doplnkom pri zariaďovaní domácnosti aj komerčného priestoru

Na rad prichádzajú rozmery vstavanej skrine na mieru a prvým z nich je jej hĺbka. Tento údaj by mal do značnej miery korešpondovať s tým čo budete v skrini skladovať. Všetky potrebné predmety by sme do nej mali vedieť pohodlne uložiť. Pozor však aj na to, aby ste nezvolili príliš veľkú hĺbku. V opačnom prípade by sa totižto mohlo stať, že pri vyberaní spomínaných predmetov budete mať problémy alebo sa v nej nebudete vedieť tak dobre orientovať. Vo väčšine prípadov je vyberaná hĺbka skrine v rozpätí 60 až 70 cm. Vstavaná skriňa na mieru však má aj ďalšie rozmery a ďalej by sme sa pozreli na jej šírku.

skříň

Najčastejšie inštalovanými riešeniami sú tie od steny po stenu alebo od niektorej zo stien do priestoru. Výhodou je teda to, že takúto vstavanú skriňa na mieru viete osadiť prakticky kdekoľvek. Vo vnútri je skriňa následne rozdelená na segmenty a ideálna šírka každého z nich je do jedného metra. Jednotlivé segmenty však nemusia byt rovnakej šírky a pokojne si ich viete prispôsobiť podľa seba a typu uskladňovaných vecí. Variabilita teda funguje aj v tomto smere. Z hľadiska výšky by sme následne určite odporúčali riešenia až po strop a vďaka tomu využijete priestor na maximum. Kvalitné vstavané skrine nájdete na webovej stránke https://www.vstavaneskrine.com.

5/5 - (1 vote)