Pri hľadaní mužskej spoločnosti si ako prvé všímame vzhľad. Aj keď sa to niekedy snažíme popierať a hovorím, že na vzhľade nezáleží, neupraveného, špinavého chlapa doma nikto nechce. V dnešnej dobe sú veľkým lákadlom pre ženy vlasy a brady. Najmä tmavšie typy si dobre túto skutočnosť uvedomujú a čoraz viac vidíme na uliciach zarastených drevorubačov. Niekedy je však sympatického muža problém nájsť. V týchto dňoch o pohľadných mužov nie je núdza v Bratislave a Košiciach. Práve Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji priniesli do našich najväčších miest aj tú najlepšiu elitu. Hokejistov z rôznych národných mužstiev môžete stretnúť okrem ľadovej plochy aj v našich baroch. Ktorý sú považovaný za tých najsympatickejších?

lední hokej
 
Švédsko                                   Vo Švédskom tíme už dlhé roky drží prvenstvo Henrik Lundqvist. Ak ste doteraz mali Švédov zafixovaných ako nepríťažlivých, ryšavých chlapov, tento brankár, ktorý aj vo svojich 37-mich rokoch aktívne chytáva za New York Rangers. So svojim elegantným štýlom je nielen ikonou medzi brankármi, ale aj vo svete módy. Aj napriek vyššiemu veku je stále vyhľadávaný ženskou časťou publika.  
 
Rusko                                      Rusko už tradične oplýva krásnymi ženami, no s mužmi to až také pestré nie je. Najväčšie hviezdy tohto mužstva ako Alexander Ovechkin, Jevgenij Malkin či Ilya Kovalchuk nie sú na prvý pohľad typy na prehliadkové mólo, ale u ženských fanúšičiek majú veľké sympatie a o fotky s nimi nemajú núdzu.   

hráč
 
Slovensko                                Medzi Slovákmi je vždy z čoho vyberať. Aj keď pod prilbou väčšinou pravú tvár hokejistov až tak dobre nie je vidieť, na fotkách našej národnej reprezentácie si môžete všimnúť Tomáša Tatára, ktorý sa o svoj zovňajšok aj patrične stará. Vzhľadom na mladé mužstvo, ktoré tento rok máme o pekné tváre nie je núdza. Libor Hudáček, Dávid Buc a mnoho ďalších vyzerajú lepšie, keď svoje prilby zložia.