V našich životoch toho každý deň prežívame veľa, máme mnoho zážitkov a situácií, ktoré si chceme zachovať navždy. Všetky spomienky a milé chvíle časom vyblednú, preto sa snažíme uchovať si ich formou fotografií, ktoré nám budú navždy pripomínať úlomky našich životov. No jedinečné momenty si môžete uchovať aj inak, originálne – formou rôznych darčekových predmetov, na ktorých sú Vaše výnimočné momenty zvečnené a pri každom pohľade Vám ich pripomenú a zahrejú pri srdiečku.

ozdobné vankúše

Jedným z tých naoriginálnejších darčekových predmetov sú určite darčekové ozdobné vankúše Graphicsoul vytvorené z Vašich vlastných krásnych fotografií, ktoré Vám budú výnimočné chvíle Vašich životov nielen pripomínať, ale navyše aj dizajnovo dotvoria Vašu posteľ či gauč, kam ich umiestnite. Sú mimoriadne obľúbené ako darček pre svojich najbližších, naozajstné prekvapenie ktoré vyvoláva radosť a úsmev na tvári. Darujte aj Vy svojim blízkym takýto nádherný vankúš, ktorý bude pripomínať dôležitý moment ich života a môžete si byť istý, že skutočne potešíte.

U nás na graphicsoul.sk si môžete jednoducho online pridať zvolené fotografie, ktoré by ste si priali mať na vankúšiku a my Vám ho presne podľa Vašich predstáv vyrobíme. Ak sa neviete rozhodnúť medzi viacerými fotografiami ani to nie je problém – môžete si vytvoriť koláž z viacerých obrázkov a mať tak pohromade všetky úsmevné momenty. Pre svoju polovičku, rodičov alebo priateľov – ozdobný vankúš môžete doplniť o milé venovanie ktoré máte na srdiečku, text ktorého rovnako jednoducho doplníte cez našu stránku. Celý tento proces pozostáva zo zopár jednoduchých krokov a Vy sa môžete tešiť z originálneho a jedinečného darčeka, ktorý podarujete zo svojho srdca.

ozdobný vankúš

Vankúš Vám vyrobíme v čo najkratšom možnom termíne, aby ste ho mohli mať čo najrýchlejšie doma – o každom kroku Vás budeme informovať e-mailom. Potešte aj Vy svojich milovaných takýmto výnimočným vankúšom, ktorý je nielen dizajnovým doplnkom, ale hlavne dôležitou spomienkou na kúsok Vášho života.