Najnovšie kolekcie tohto roka zahŕňajú aj vynovené strihy džínsovej bundy. Pri prehliadke svojej skrine sa môže stať, že na takú natrafíte. A bude to práve tá, ktorú ste nosili pred niekoľkými rokmi, pretože trendy sa neustále vracajú. Rifľovou bundou nič nepokazíte, práve naopak, využijete ju pri každej príležitosti. Podstatné je vybrať si vhodný strih, aby vám sadol ako uliaty.

látka

Tmavomodrá klasika nikdy nesklame
Džínsovina v tmavomodrom odtieni sa uplatní v každom módnom trende a hocikedy si ju oblečiete, vždy budete „in“. Štíhla línia strihu siahajúca aspoň do pása zvýrazní tvar postavy a v tomto prípade nie je problém ani ak si oblečiete o číslo väčší kúsok. Ak ho skombinujete s boho šatami dosiahnete skvelý vzhľad.

K opálenej pokožke baby-blue odtieň
Pripomeňte si roky svojej sladkej mladosti. Momentálne letia svetlé odtiene džínsoviny, ktoré krásne zvýraznia opálenú pokožku. Strih v tejto farbe si vyžaduje len peknú postavu a ani kombináciám so šatami či tmavším odtieňom sa medze nekladú.

Šaty, bundy aj overaly
Pôvodne boli rifle určené ako pracovný odev, no neskutočný boom spôsobil, že sa stali pevnou súčasťou šatníka. K prvotnej funkcii, teda ich pracovnej pozícii, sa vracajú džínsové bundy aj overaly. Bundičky si opášte okolo pása a kľudne ich noste aj so šatami.

džíny

Módnym hitom sú vyhrnuté rukávy
Odevy tohto štýlu nám dovoľujú vyčarovať z nich ležérny look. Podstatné je však pri výbere si všímať aj šírku rukávov, aby vám dovoľovali pracovať s nimi, teda vyhrnúť ich, čím dosiahnete ten spomínaný ležérny vzhľad, ktorý práve letí.

Vracajú sa aj 80.roky
Na záver 80. rokov si spomíname ako na časy rebélie spojené s efektom vypratého denimu, a práve tento štýl sa v najnovších kolekciách vracia vo forme hravých kúskov. V prípade, že vám základná džínsová bunda chýba, zamerajte sa na klasiku. Odporúčame ho pre všetky fanušičky denimu, ktorých láka zmena.