To, čo vo vzťahu najviac vyžadujeme od našich polovičiek, je dôvera a vernosť. Aj napriek tomu sa však vyskytnú situácie, kedy sme na pochybách a napadnú nás všelijaké myšlienky. Skrátka a jasne, začneme žiarliť. Mnohí si myslia, že toto je výsadou iba žien. No musíme vás vyviesť z omylu! Hoci sa to nezdá, muži k žiarleniu upadajú tiež a niekedy viac, než by ste si mysleli.dívka na pláži.jpg
Medzi takéto prejavy patrí najmä hnev, smútok, pochybnosti, beznádej. Niekedy sa to môže vystupňovať až do kriku a plaču, či vyhrážok. Vtedy je už naozaj otázne, či to je to na mieste. Ak sa žena stretáva a s kamarátom, s ktorými majú naozaj len priateľský vzťah, krik nie je na mieste. Horšie je, ak dôjde k nevere a partner už naozaj svojej partnerke neverí, a ak sa to objaví opäť, objaví sa i spomínaný krik.
Kedy však naše mužské polovičky žiarlia najviac?
Dalo by sa povedať, že najviac ich vie rozčertiť, ak sa v blízkosti ich milovanej nachádza človek opačného pohlavia. Vtedy sú naozaj ako na tŕňoch a je len otázka času, kedy explodujú. Navyše, ak partnerka svojho kamaráta spomína častejšie, v mužskej hlave sa vynárajú rôzne otázky, prečo asi. Je to naozaj iba priateľ? Nejde o nič viac? Ak s ním ešte okrem času v práci trávite i svoj voľný čas, je to už naozaj otázne, o čo ide. Preto by mužom nemalo byť zazlievané, že sú ako časovaná bomba. Svojim partnerkám síce veria, no neveria ich priateľom…
 fantazie.jpg

Muži sa vedia pekne nahnevať, ak ich partnerka svoje telo vystavuje na obdiv na sociálnych sieťach. Čo už ide o súkromné fotografie alebo o fotografie z dovolenky, ak sú tam zachytené napríklad bikiny, vie ich to poriadne napáliť. Chlap však vždy vie, ako sa na peknú ženu pozerajú muži, preto sa pri predstave, že sa na tú jeho vyvolenú s chuťou pozerá iný muž, dokáže poriadne vytočiť. Vedzte, že hoci to nepovie nahlas, v kútiku svojej duše žiarli. Prečo by mal túžiť potom, aby jeho partnerka ukazovala to, čo by malo ostať hlavne pre jeho oči?  
Milé ženy, preto svojich mužov zbytočne neprovokujte. Občas je fajn, ak požiarlia a vám tým dvihnú ego. No niekedy je menej viac.