Senzualna masaz bratislavatantra.sk je super kedykoľvek, no v niektorých chvíľach a momentoch ju oceníte o čosi viac. Keďže nejde o najlacnejšiu záležitosť, je logické, že nebudete chodiť do erotického salónu každý deň po práci alebo aspoň raz do týždňa. Mne osobne môj plat stačí na tak na jednu návštevu salónu za mesiac. Skúšal som aj rôzne iné a lacnejšie alternatívy, avšak úprimne, do toho by som na vašom mieste nešiel. Aby ste to pochopili lepšie, keď chcete kvalitné a pohodlné topánky, nemôžete si ich kúpiť na blšáku alebo u číňana. S tým musíte asi len súhlasiť, všakže? Vráťme sa však späť k téme, ktorou je to, kedy si senzuálnu masáž užijete najlepšie.

Nahá žena zahalená v priesvitnej látke

Po práci, keď ste vystresovaní a unavení

Viem, prezradil som to asi veľmi rýchlo, nevybudoval som žiadne napätie, no senzuálna masáž vám najviac padne vhod vtedy, keď potrebujete odpočinok. Ako som povedal, ideálne by bolo stále v piatok po práci ísť do salónu a poriadne si to užiť, no to nebude možné z finančných dôvodov u väčšiny z vás. Aby ste nemali pocit, že tu hovorím o nejakých drobných, tak jedna masáž, ktorá trvá nejakú hodinku a pol vás bude stáť cez tristo eur. Už možno lepšie chápete, prečo je senzuálna masáž skôr sviatkom ako rutinou.

Ja napríklad nemám určený presný dátum, teda nejaký deň v mesiaci. Na masáž idem vtedy, keď to potrebujem. Niekde vzadu v hlave mi začne svietiť taká malá kontrolka, pri ktorej viem, že potrebujem vypnúť, no a mojim najlepším a osvedčeným receptom je práve táto masáž.

Nahá žena leží na gauči prikrytá pleteným svetrom

Užijete si ju aj odpočinutí

Aby som vás nezavádzal, tak vám musím povedať, že senzuálnu masáž si nepochybne užijete aj vtedy, keď ste odpočinutí priam dokonale. Jednu vec, ktorú by som vám poradil však je, že to s masážami nepreháňajte. Potom sa vám zunujú. Moji kamarát mi totiž raz na narodeniny darovali poukaz na desať vstupov. Včerpal som ich v rámci dvoch mesiacov a potom to nebolo už „ono“. Radšej kvalitne a raz za čas, ako každý druhý deň a po chvíľke pre vás masáž stratí všetko to super čaro.