Keď a povie mikina. Čo vás napadne? Pohodlie, ležérnosť, voľnosť, sloboda… Tieto spomenuté hodnoty a ešte omnoho viac sa neodmysliteľne spája s nosením tohto kúska odevu. Praktickosť. Áno, praktická stránka nosenia mikín je jednoducho na nezaplatenie. Ako sa to myslí? No práve tak, že mikinu môžete využiť vo všetkých ročných obdobiach, nasadíte si ju na tričko, v zime alebo v chladnejších dňoch, si cez ňu prehodíte ešte bundu a máte o dokonalý a jednoduchý outfit postarané. Mikina je vhodná na nosenie pre deti, ženy a mužov vo všetkých vekových kategóriách.

pánska originálna mikina

A že ste na nosenie tohto stále štýlového kúsku oblečenia už stará alebo starý? Nezmysel. Nedajte sa oklamať nepravdivými mýtmi alebo teóriami. Mikiny na zips sú špeciálne praktické a pohodlné na bežné každodenné nosenie. Navyše sa v prípade mikín na zips vyhnete obliekaniu cez hlavu, takže sa nemusíte obávať, že si určitým spôsobom zničíte váš dlho pripravovaný účes. Vyznávači ranných prechádzok, večerného behu či iných podobných športových aktivít si v obľúbenej mikine prídu na svoje.

dámska mikina s motívom

V našej aktuálnej ponuke nájdete všetky konfekčné veľkosti, takže pri výbere stačí zadať správnu tú správnu veľkosť a máte vybavené. Vaše ratolesti sa budú v mikine cítiť komfortne a navyše budú pôsobiť čarovne a ako ináč ako úplne dokonale. Vyberte si mikiny s vreckami alebo bez vreciek, podľa toho, ako vám to vyhovuje a aký typ mikiny vás doslova osloví. Vsaďte na váš prvý dojem, na vašu intuíciu a doplňte si váš šatník o nové originálne kúsky. Do pása alebo dlhšie, dokonca si môžete vybrať aj mikiny pod záložkou oversized. Kombináciou s legínami, džínsami, sukňou či teplákmi, nič nepokazíte, ale naopak, vytvoríte dokonalé a jedinečné outfity, ktoré nemajú obdobu. Pre pánov máme v ponuke mikiny s nápismi ako aj bez nápisov, s logom alebo bez loga, ako aj značkové mikiny.