Prečo práve hyaluronové sérum https://www.amourdeadsea.sk/hyaluronove-sera/? Kyselina hyaluronová, ktorá je prirodzene obsiahnutá v tele, je molekula cukru, ktorá dokáže na seba naviazať molekuly vody H2O. Pre tieto vlastnosti sa stáva dôležitou zložkou kozmetických prípravkov v boji proti tvorbe vrások.

pletova kozmetika

S narastajúcim vekom dochádza k znižovaniu obsahu kolagénu a kyseliny hyaluronovej v pokožke, čím sa stáva pleť ochabnutejšia a stráca pevnosť a pružnosť. Na udržanie stálej hladiny vody (hydratácie) pokožky, treba pleť dostatočne hydratovať. Nielen pitný režim a vyvážená strava, ale prípravky s obsahom kyseliny hyaluronovej podporia pevnosť a hydratáciu vašej pokožky.

Vaša pleť sa tak stane vypnutá a zabráni tak vzniku nových vrások!

Kyselina hyaluronová je považovaná za „zázračnú zbraň“ v boji proti starnutiu pleti. Predstavuje prípravok, ktorý skvele regeneruje pleť, a zabráni tak vzniku nových vrások.

pletove serum

Vyskúšajte produkty z našej ponuky kozmetických výrobkov! Liftingové sérum a liftingové rozjasňujúce sérum Shemen Amour na tvár s výťažkami zlata a kyselinou hyaluronovou za skvelú cenu 59 €!

V našej ponuke nájdete okrem pleťových sér na tvár aj pleťové krémy, pleťové mlieka, pleťové oleje a taktiež aj produkty na starostlivosť o očné okolie s obsahom kyseliny hyaluronovej!

Vyberte si to najlepšie z našej ponuky a hýčkajte vašu pleť každý deň! Nezabúdajte aj na nočnú starostlivosť o pleť! V našej ponuke nájdete aj produkty – krémy určené na večerné použitie, ktoré taktiež zabraňujú vzniku prvých vrások! U nás nájdete kozmetiku určenú nielen pre mladé ženy, ale aj pre ženy so zrelou pleťou od 40+.

Kedy aplikovať sérum na tvár? Najvhodnejšie je aplikovať pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou na očistenú pleť – ráno, pred prvou aplikáciou make-upu, a taktiež večer na čistú odlíčenú pleť. Nezabúdajte aplikovať sérum aj na krk a očné okolie!

S našou kozmetikou získate opäť sviežu a mladistvú pleť bez vrások!