Kúpa a predaj firmy

Ak ste sa rozhodli na základe vám známych dôvodov o predaj firmy, nestačí si vložiť inzerát, že predávate, či už rozbehnutú alebo menej funkčnú a atraktívnu firmu, ale je potrebné vykonať množstvo stanovených úkonov. Vyplniť množstvo tlačív, zmlúv a dokumentov, kde sa uvádzajú kontaktné údaje a ostatné informácie, týkajúce sa práve firmy, ktorá je určená na predaj. S nami to hravo zvládnete. Urobíme všetku prácu za vás, od vás potrebujeme iba potrebné, požadované informácie a úradne overené podpisy. Ostatné už nechajte na nás a pokojne sa venujte vašim obľúbeným činnostiam, vyplňte si váš čas príjemnejšími záležitosťami.

plánovaná prosperita firmy

Firma na predaj 41business je zapísaná do našej databázy s firmami, ktoré sú pripravené pre potenciálnych záujemcov, ktorí sa rozhodli podnikať v danej oblasti. Alebo aj v nejakej inej ako je uvedená v popise firmy, keďže pred zápisom firmy do obchodného registra si môžete predmet alebo predmety podnikania zmeniť podľa vašich predstáv a požiadaviek. Radi vám vyhovieme, vyjdeme v ústrety a pomôžeme vám zrealizovať váš zámer, ktorý ste si predsavzali. Okrem iného, môžete pred samotným zápisom do obchodného registra, zmeniť aj sídlo a miesto firmy ako aj ostatné údaje tak, aby vám to vyhovovalo po každej stránke.

potrebné náležitosti pri kúpe firmy

Firmy v databáze sú totiž pripravené na predaj, na vaše zakúpenie a to so všetkým potrebným. Dňom zápisu do obchodného registra sa firma stáva vašou a vy sa už potom môžete naplno venovať vašej podnikateľskej aktivite, dosahovať zisk a blahobyt. Firmy prešli kontrolou účtovníctva a daní, pohľadávok a záväzkov. Niektoré z nich sú platcami dane z pridanej hodnoty, vzhľadom na to, že táto povinnosť vyplýva zo zákona pri dosiahnutí určitého obratu za určité časové obdobie. Novinkou sú stále obľúbené ready made spoločnosti, ktoré sú bez histórie, čo znamená, že nikdy nepodnikali, takže sú účtovne čisté, bez pohľadávok, záväzkov, bez majetku. Neváhajte nás osloviť, kontaktovať, radi vám venujem náležitú pozornosť v danej oblasti, v ktorej sa radíme medzi jednotky na trhu.