Máte doma praktické veci?


Poznáte ten pocit, že musíte jednoducho urobiť zmenu vo vašom domove? Poznáte to alebo absolútne nie? Pretože neviem prečo, ale ja som mala pocit, že ma niečo takéto chytí vždy tak raz za päť rokov. Naozaj to bolo asi smiešne, no nakoniec som sa vždy pozrela v prvom rade na to, ako veľmi dokážem pracovať na týchto veciach, ktoré sú naozaj okolo mňa a ja sa môžem zamerať na veľké projekty v mojom domove. Preto som si napríklad kúpila sklenene zabradlie na balkon. Je to podľa vás normálne alebo smiešne? Teda neviem, ale vlastne to ani neriešim.

balkonky
 
Riešila som, že som nevedela, ako s tým môžem pracovať. Vedela som, že na niektorých veciach záleží len mne, ale museli sme na tom proste pracovať spolu. A museli ma ľudia rešpektovať, lebo ja som rešpektovala ich. Dôležité bolo, že som väčšinou pracovala hlavne na tom, aby veci, ktoré si zoberiem domov, boli aj praktické. Nie vždy sa mi to podarilo, nech mi to tá dizajnérska váza odpustí, ale väčšinou som urobila všetko preto, aby som nekupovala veci len tak zbrucha a aby boli naozaj významné vo všetkom, čo je okolo. A vtedy si uvedomíte, že na tom proste záleží, no nie?

balkony

Neviem, ale je mi jasné, že nakoniec si každý z nás predsa len vyberie presne tú vec, na ktorej to chce celé postaviť a na ktorej proste naozaj, ale naozaj záleží. Viem, že sa tým ľudia nechcú zaoberať a chcú väčšinou vybrať presne tú vec, ktorá sa do ich domu hodí, aj keď nemá možno veľmi veľký význam v celom tom procese. Ale občas to vôbec nevadí, naozaj sa na to môžete pozrieť presne z tohto hľadiska. Ja som sa vždy pozerala na praktickosť každej jednej veci, ktorú som doma mala.  A myslím si, že nakoniec to bude to najlepšie rozhodnutie v mojom a v našom živote. Otázne je, čo kúpim, keď budem mať zase chuť niečo zmeniť? To už neviem, ale hádam to nejako vymyslím.

3.3/5 - (3 votes)