Muži a ich nadradenosť

Určite ste sa s tým už stretli aj vy vo svojom živote. Mužské sebavedomie je niekedy jednoducho príliš vysoké a v poslednom čase to vidieť veľmi často. Osobne sa mi to vôbec nepáči. Hovorí sa, že ženy mužom rozkazujú a snažia sa ich zmeniť, no pritom je to presne naopak! Už toľko krát sa mi stalo, že som nejakého chlapa odmietla práve preto, že ma chcel meniť. Ako je toto vôbec možné? Ako si môže nejaký chlap dovoliť meniť človeka. Na to nemajú žiadne právo!
Uvediem Vám príklad aby ste boli v obraze. samota.jpgZačnete sa zoznamovať a všetko vyzerá úžasne. Po čase však začne mať poznámky napríklad na to čo jete, ako sa obliekate a podobne. Už sa mi toľko krát stalo, že ma doslova nútili aby som s nimi išla cvičiť! Je toto normálne? Ak sa mu predsa nepáčim taká aká som, prečo sa so mnou stretáva. Ďalšia vec, ktorá ma vie vytočiť do nepríčetná je poučovanie. Poznáte sa pár dní a už vám začne dávať rady do života. Ak chcem radu tak si o ňu poprosím a určite si nehľadám niekoho kto ma bude ovládať. Mužskú nadradenosť jednoducho cítiť na každom kroku.
Myslia si, že ak majú dobre platenú prácu, skvelé auto a pekné telo tak z nich odpadneme. Ach! Ako len veľmi ma toto privádza do šialenstva. Ak si toto čítate vy muži, tak si zapamätajte, že toto Vám pri ženách nijako nepomôže. Akurát si nájdete iba také, ktoré budú zaujímať vaše peniaze a budú sa tváriť ako vás obdivujú a počúvajú. Tak vám treba! Za všetko si môžete sami. Kým si ženu nebudete vážiť nikdy si nenájdete takú, ktorá si bude vážiť aj vás.milenci.jpg
Potom sa čudujeme prečo sú práve tí úspešný, bohatý a krásny chlapi nezadaný. Odpoveď je práve v tomto. Tá ich sebeckosť, namyslenosť a nadradenosť odradí každú jednu ženu. Musíte si uvedomiť, že ak chcete s niekým tvoriť pár musíte prijať jeho vlastnosti a osobnosť. Ak to nedokážete potom nemôžete byť spolu a čakať, že sa človek zmení.