Tak by sme sa nemali tváriť nejako prekvapene alebo pohoršujúco, ak natrafíme na človeka, ktorý berie lieky na svoju erekciu, či prostatu. Patrí to k bežnému životu, že keď je nejaký problém, nasadia sa tabletky a keď pomáhajú, tak má človek vyhraté. Je to normálne. Potom však nastáva otázka prečo sa niektorí tvária tak pohoršene, keď sa človek prizná, že berie takéto tabletky.

Čo ich na tom pohoršuje? Že si chce niekto dopriať kvalitnejší život? Je v tom snáď nejaká závisť, že tento človek s tým dokáže vyjsť von na svetlo sveta a nehanbí sa za svoj problém alebo sú to len ľudia, ktorí sa nevedia dostať z nejakého kolotoča predsudkov z dôb minulých? Je to také ťažké pochopiť, že človek o tom niekedy potrebuje hovoriť? Je to predsa problém ako každý iný, nie? Prečo môžu ľudia hovoriť o tom, že ich bolieva hlava alebo chrbát, či akákoľvek iná končatina alebo orgán, ale nemôžu hovoriť o tom, že im už dobre nefungujú rozmnožovacie orgány?

medicine-2994788_1920

Aj keď ich nechce používať na rozmnožovanie má právo na normálny sexuálny život. To nikto nezakazuje. Ani cirkev. V tom sa mýli veľké množstvo ľudí, keď si to myslí. Treba si to naštudovať a až potom rozprávať nezmysly a šíriť polopravdy, ktoré nie sú overené. Narobí sa s tým mnohokrát oveľa viac nešťastia ako nejakých konštruktívnych debát.

portrait-915230_1920

Tak potom, keď máte nejaký takýto problém, neváhajte a siahnite po tabletkách. Nenechajte sa odradiť druhými ľuďmi. Tí nežijú váš život a nech vám nerozkazujú. Nenechajte si do toho hovoriť. Generikum Cialisu cenou vás nezruinuje ani keď si ho objednáte hneď v niekoľko viac kusovom balení. Môžete si dokonca vyberať z rôznych variant tohto typu lieku. Predáva sa aj v želé forme, takže sa nemusíte báť prehĺtania nejakých veľkých tabliet alebo že by sa vám náhodou vzpriečili vo vašom hrdle. To je bezpredmetná obava, takže zachovajte pokoj a radšej si chytro objednajte nejaké zásoby na dlhé zimné večery.