Diskriminácia je často skloňované slovo, no v súvislosti s ľuďmi. V prípade šperkov sa o tom nehovorí. Ceny zlata sa pohybujú v niekoľko rádovo vyšších maržách než ceny striebra. Napriek tomu by som vôbec striebro nezatracovala. Je to nádherný kov, ktorý perfektne vynikne na krásne opálenej pokožke, ktorú určite máte po tomto lete. Strieborné náramky dodajú šmrnc vašej nádhernej nežnej ruke, ale vyniknú aj na mužskom (menej, či viac) vyrysovanom tele. Môžu byť hrubšie, tenšie, aké si len viete predstaviť. Z rôznych uhlov sa bude od nich odrážať slnko z ešte pretrvajúceho babieho leta a vy zažiarite na každej udalosti, ktorú navštívite.

woman-678847_1920

Taký náramok alebo strieborný šperk je výborným námetom na darček. Jeho cena nie je vysoká a aj napriek tomu má svoju hodnotu. Musíte však vedieť, či daný človek preferuje striebro alebo zlato, alebo znosí oboje. Ja osobne preferujem len strieborné doplnky a to aj všetci moji známi a rodina vedia. Nemusíte zvoliť celostrieborný náramok, môžete vybrať aj taký prívesok, ktorý je na šnúrke a v tomto prípade váš darček vyjde ešte lacnejšie. Takýto náramok sa vám hodí, ak by ste mali záujem o nejaký náramok priateľstva alebo vašej lásky s partnerom. Kúpite dva, jeden darujete a druhý si necháte. Je to veľmi milé gesto a taká predzvesť obrúčok, ktoré nosia manželia. Možno si vybrať takúto variantu aj namiesto obrúčok. Dnes je moderná doba a preto sa nebojte odlíšiť od ostatných a vymyslieť niečo originálne.

woman-1209590_1920

Striebro má tú výhodu, že nepôsobí veľmi lákavo pre zlodejov a nemusí sa báť ho nosiť na sebe. Nepúta strašne veľa pozornosti, je skôr decentné, hoci sa dajú nájsť kúsky, ktoré sú výraznejšie, no stále menej ako zlato. Dopriať si môžete aj viac kúskov, ktoré môžete striedať, čo sa vám v prípade zlata nepodarí skrz jeho vysokú cenu. Striebro je tým pádom výhodnejšie a môžete mať viac alternatív napríklad náramkov na nosenie. Jeden výraznejší a druhý jemnejší.