Svetlo je nadovšetko

Nemali by ste stále myslieť len na to, čo sa vám páči, ale je jasné, že nech sa deje čokoľvek, všetko by malo byť presne také, ako to chcete vidieť vy sami. Všetko, čo je pre vás najlepšie, by ste mali vidieť pred sebou. A nech sa deje čokoľvek, mali by ste sa tešiť, že nakoniec to bude všetko tak, ako to chcete vidieť vy. A nech sa deje čokoľvek, nakoniec to bude len o vás. A keď chcete, aby bolo vo vašom domove niečo iné, lepšie alebo neviem aké. Ale toto je predsa len postavené na iných veciach, no nie?

led lista

Asi by ste sa mali zo začiatku pozerať len na veci, čo je presne také, ako to chcete vidieť vy sami. A všetko, čo vidíte, všetko, čo je podľa vás to najlepšie, je naozaj len podľa vás a podľa vášho pohľadu to najlepšie. A keďže to viete, je jasné, že by mali byť veci presne také, ako to chcete naozaj vidieť.

lišty

Sami veľmi dobre viete, čo sa vám páči a všetko, ale naozaj všetko, čo je pre vás to najlepšie, môžete vidieť hneď všetko podľa seba. A keď ide o svetlá, naozaj by ste sa mali zamyslieť nad tým, čo je pre vás to najlepšie a najdôležitejšie. Vtedy sú úžasné napríklad aj led listy, ktoré sú perfektné. A keďže občas by mali byť veci skutočne len podľa vás, je jasné aj to, že posunúť sa v tom, čo sa vám páči, nemusí byť zase až také ťažké. A to je jednoducho len o tom, čo je pre vás to najlepšie. A väčšinou sa však musíte pozerať len na to, ktoré svetlo je pre vás to najlepšie. A teraz sa proste musíte pozerať hlavne na to, čo vás môže niekam posunúť. A keď to viete, je jasné, že svetlá sú proste to najlepšie, čo vidíte, no nie? A teraz sa už proste musíte pozerať len na to, ako sa z vecí tešíte. A asi je jasné, že ľudia svetlá často podceňujú, hoci by to robiť nemali. A keďže to vidíte presne takto, ako to chcete vidieť, mali by ste sa proste tešiť, no nie? Takže je to len na vás.