Pamätáte si nedávnu dobu, kedy sme sa chodilo navštevovať kino s 3D okuliarmi? Považovali sme to za vrchol pokroku sledovania filmov. Bolo to ako z budúcnosti. Dnes to však už nikoho neprekvapí, je to bežné. Čo vás možno ale milo prekvapí je fakt, že takéto 3D kino si dnes môžeme doprajať u nás doma. Zakaždým, kedy budeme mať náladu pustiť si nejaký film.

domácí kino

Vlastniť domáce kino, to nie je žiadna novinka. Zaujímavejším je písať o vlastnení 3D domáceho kina s dokonalým obrazom, ktorý vás doslova vtiahne do deja a doprajte ten najlepší možný zážitok z pozerania. Práve o takomto video produkte chcem v článku písať, pretože sa teší nemalej popularite. Osloví aj vás?
•         Najpopulárnejšou voľbou z kategórie 3D domácich kín je výroca Samsung so svojim modelom HT-J4550.
•         Svoju popularitu si našiel okrem iného i vďaka prijateľnej cene. Je to tá rozumná voľba, v ktorej nejde o úplne najlacnejší kus, ale pritom je však cenovo skôr nižši, čo sa týka výberu týchto produktov celkovo. Vravím o cene 269 Euro.
Pozrime sa však na tento model Samsung HT-J4550 bližšie.

cd

Ide o moderné kino, tak už je samozrejme bežné, že ho budete môcť ovládať i cez smartfón či tablet. Kino má v sebe zabudovaný prehrávač, v tomto prípade nový Blue- Ray, čiže čaká nás obraz v Full HD kvalite a funkciou 3D. Výrobcovia však mysleli i na to, že mnohí z nás majú filmy ešte na klasických DVD diskoch, preto sa nemusíme báť, prehrávač načíta i tie naše 4GB klasické DVD.

ovladač

Na dnešný produkt sa patrí, aby mal vstup na USB a port na pripojenie kábla HDMI. Aj tento model nimi disponuje. Za zmienku stojí i kvalitné 5.1 kanálové  prietorové ozvučenie, vďaka ktoremu vás bude sprevádzať zvuk z rôznych kútov v miestnosti. To už však záleží od toho, ako a kde umiestnite reproduktory. Každopádne 5 priestorových reproduktorov dodá ten správny efekt.
A na záver by som chcel napísať, že kino disponuje rôznymi aplikáciami. Samozrejme Facebook a Youtube, či aj Netflix. Filmy môžete prevziať cez Opera TV Store.