Ako byť krásnou

Keď ste spolu ešte chodili, obletoval okolo vás ako motýlik. Obdivoval vás. Hovoril o tom. Cítila ste sa ako kráľovná. Vznešená, krásna, milovaná.
Realita časom priniesla stereotyp. Ráno vypraviť deti, rýchlo do práce, po práci nákup, varenie, upratovanie, žehlenie, domáce úlohy, uložiť deti. Večer ste rada, ak si môžete na chvíľku vyložiť nohy a pozrieť si kúsok filmu. Aj tak pri ňom od únavy zaspíte. A tak je to skoro každý deň.

nehty

On príde z práce, dá si večeru a číta noviny, prípadne trávi svoj čas pri počítači. Vaša komunikácia sa obmedzila na témy deti, nákupy, práca.
Zabudol na to, že ste bola jeho bohyňa. Vy ste zabudla na to, ako ste sa o seba starala, ako ste sa ozdobovala, len aby ste sa mu páčila. Doma tepláky a tričko, do práce iba najnutnejší make-up.

Ak chcete vrátiť váš vzťah do romantiky, treba pre to niečo urobiť. Zabudnite na myšlienku, že by mal pre to urobiť niečo on. To by ste sa načakali… Muži všetko vnímajú úplne inak, ako ženy. Ak niečo od nich chcete, buď im to rovno poviete, alebo to zariadite sama.
Pripravujte mu prekvapenia. Objednajte víkendový pobyt s wellness a zabezpečte si stráženie detí. Venujte sa jeden druhému, pospomínajte na krásne časy zamilovanosti.

zelené nehty

Alebo si kúpte zážitkový darček pre oboch. Napríklad romantický let balónom.
Môžete zariadiť romantickú večeru a kino. Niekedy ho prekvapte novým negližé. O vzťah sa treba starať a občas ho okoreniť.
Začnite sa znova zaoberať svojou krásou. Dôslednejší make-up, elegantné oblečenie, nový účes, to urobí veľa v jeho očiach. A ak k tomu pridáte krásnu manikúru, bude mať zas chuť bozkávať vám ruky, hladkať ich a držať vás.
Jednoducho potrebuje vo vás znova vidieť bohyňu. Sebavedomú, krásnu ženu, ktorá vie, čo je sebaláska. Žena, ktorá sa o seba stará, má viac sebalásky, lebo vie, že je obdivovaná. Vtedy vie aj pôvabnejšie lásku rozdávať. A to je presne to, čo váš vzťah potrebuje.

CategoriesNezařazené