Byť ženou nie je len to, že sa musíte „správať žensky“, že musíte byť vždy upravená, vždy milá a jednoducho urobiť všetko preto, aby boli vaše predstavy splnené. To vôbec nie. Ide aj (a v prvom rade) o to, aby ste sa vo svojom tele dobre cítili. Môžete urobiť čokoľvek, môžete sa tváriť, že je všetko v poriadku, ale vždy budete vo svojom vnútri vedieť, že niektoré veci jednoducho nejdú tak, ako by ste si predstavovali a je jasné, že aj keď nie ste tým človekom, ktorým by ste chceli byť, musíte to zmeniť. Musíte zmeniť samého seba, inak nikdy nemôžete byť plnohodnotnou a úžasnou ženou, akou si predstavujete, že budete. Takto veci jednoducho nefungujú.

sluneční brýle
 
Čo skutočne znamená byť ženou?
Existujú typické vlastnosti, ktoré každú ženu vystihujú? Je niečo, čo jednoducho musí každá žena mať a nezáleží na tom, čo je naozaj dôležité a na čom by ste chceli skutočne pracovať? Ak si myslíte, že by ste mali robiť veci postupne a že by ste sa mali zameriavať na to, akou ženou vlastne chcete byť vy sama, tak sa nemýlite. Je jasné, že niekedy to jednoducho ide aj bez toho, aby ste niečo urobili, no v konečnom dôsledku existuje len jeden účinný spôsob, ako sa skutočne pohnúť z miesta.

klobouk
 
Buďte šťastná za to, že ste žena
Veci ako pôrod a starostlivosť o domácnosť veľkú väčšinu žien neuveriteľne desí. A v konečnom dôsledku to aj je veľmi desivé, ale verte tomu, že niekedy sa to dá a dá sa s tým pracovať či urobiť všetko preto, aby ste sa jednoducho tešili z toho, že nie ste muž. Naše pohlavie je možno veľmi komplikované, ale v konečnom dôsledku je neuveriteľné šťastie, že sme ženy. A mali by sme byť za to vďačné a veriť tomu, že nakoniec je toto presne to, čo by nás malo na nás samotných baviť. Verte tomu, že na tom záleží a verte tomu, že musíte postupovať ďalej. Je to však iba o tom, ako sa ku veciam postavíte vy sami.