Plastové poštovné obálky

Z toho dôvodu je vždy dobre premyslieť si, akým spôsobom ju vhodne zabaliť tak, aby bola ochránená pred drsnejšou manipuláciou, dlhou cestou či vlhkosťou a prachom. Iba vhodne zaobalená zásielka bude doručená presne v takom stave v akom ju odošlete. Ideálnym riešením pre posielanie zásielok sú poštovné igelitové obálky.

poštové obálky

Ochránia Vaše zásielky pred nežiaducimi vplyvmi a Vy sa nemusíte báť či nebudú doručené v poškodenom stave. Výhodou je, že do takýchto plastových obálok je možné zabaliť čokoľvek, pokojne aj väčšie predmety. Plastové poštové obálky našli vo veľkom svoje využitie v internetových obchodoch, nakoľko majú predajcovia vďaka nim istotu, že odoslané tovary sa k zákazníkom dostanú v absolútnom poriadku a neporušené. Nemusíte mať obavy ani z toho, že niekto uvidí obsah tejto obálky – zvnútra sú čierne, takže zvedavé oči nemajú šancu vypátrať čo sa v nej nachádza. Nie je potrebné balenie do krabíc ani iný ďalší spôsob prebaľovania Vašich zásielok, plastové obálky sa o dokonalé zabalenie postarajú sami a na ich bezpečnú ochranu sa môžete stopercentne spoľahnúť.

poštárske auto

Na našej stránke 2packsk.sk nájdete plastové poštové obálky presne také aké potrebujete, výber je skutočne široký. Na výber máte obálky 50, 60, 70 a 90 mikrometrov silné, obálky s uchom alebo bez ucha a objednať si môžete nielen v malých množstvách ale pokojne aj do zásoby, aby ste ich v prípade potreby mali hneď po ruke a nemuseli narýchlo rozmýšľať nad tým, ako zabaliť zásielku ktorú potrebujete urgentne vybaviť. Naše plastové obálky ponúkame v rôznych farebných prevedeniach – biele, modré, zelené, ružové, oranžové či červené, v baleniach po 10, 50 alebo až 100 kusov. S našimi pevnými plastovými obálkami už viac nemusíte mať obavu o svoje zásielky ani v prípade, že ich posielate medzinárodnou dopravou, sú odolné a pevné a môžete sa na nich bez problémov spoľahnúť.