Urobte si niečo po svojom

Vždy som chcela mať vo svojom domove niečo, čo bude moderné. Niečo, na čo sa budem môcť zamerať, čo ma jednoducho posunie ďalej. No napriek tomu som mala pocit, že mi to nikdy nie je úplne dopriate. Bolo pre mňa skutočne veľmi ťažké sa zamerať na niečo také, pretože keď niečo chcete a nemôžete to mať, je to naozaj neuveriteľné. Keď sa na to pozriete z iného hľadiska, môžete sa s tým zmieriť, keď chcete. Ale dá sa to? Je to naozaj možné? Pretože väčšina ľudí to vidí celkom inak. A asi nám je jasné, že to nie je celkom riešenie, s ktorým by sme sa chceli stotožniť.

budova

NECHCEM VYZNIEŤ AKO DIEŤA, ALE FAKT TO CHCEM
Naozaj som chcela mať moderný domov. Naši boli možno zarytí a všetko chceli mať presne tak, ako za starých čias. Ale čím som si zaslúžila muža, ktorý to cíti úplne takisto? Ach… Myslím si, že toto naozaj nie je fér. Keď som tak raz sedela na mojom starom gauči, povedala som si, že stačilo. Že jednoducho musím urobiť niečo preto, aby som sa aj ja cítila dobre a aby som mala aj ja niečo svoje. Tak som sa rozhodla, že pre to niečo urobím a nebudem sa starať o to, čo si myslí môj muž. Veď je všetko tak, ako chce on. Teraz to už môžem vymyslieť aj inak.

sklěnená stěna

CHCE TO PRVOK MODERNOSTI
Zmyslela som si, že chcem mať doma presklene steny. To je to najlepšie, čo môžem urobiť, pretože to zmení pohľad na celý môj domov. Môj muž o tom možno nechcel ani počuť, no ja som vedela, že to potrebujem a práve preto som sa rozhodla, že sa nebudem starať o to, čo si o tom myslí on. Možno som nemala reagovať takto prehnane, ale on si o to naozaj koledoval. Nakoniec však boli moje obavy zbytočné, pretože sa mu to naozaj páčilo. A neprekážalo mu ani to, ako moderne to vyzerá. Niekedy je asi naozaj lepšie, keď si človek dupne. Potom môže konečne dosiahnuť aj to svoje. Asi to budem musieť praktizovať aj naďalej a uvidíme, ako to bude potom.

CategoriesNezařazené